AlkolBırakma

Mora terapi ile alkolden nasıl kurtulabilinir?

s12

Alkol bağımlılığı, kişinin alkollü içkilere  bağlı olması ve düzenli olarak alkol tüketme ihtiyacı içerisinde olması olarak tanımlanır. Mora cihazlarıyla yapılan terapi yaklaşımına göre, vücutta, fazla alkol tüketmek kaynaklı  sağlıksız frekans bilgisi mevcuttur.

Alkol bağımlısı olan kişide alkol üzerinde yapılan frekans silmesi kişinin isteğini azaltmaya destek vermekte, dolayısıyla otomatik olarak aldığı alkol miktarı azalmakta ve kişinin alkolü bırakması böylelikle kolaylaşmaktadır. Kişinin bağımlılığının düzeyine göre Mora cihazlarıyla yapılan terapi alkol bırakma konusunda yardımcı olabilir.
Yapılan alkol bırakma terapileriyle birlikte hastanın psikolojik durumunun da desteklenmesi için; Danışmanlık hizmeti, Mora Bach Çiçekleri ve Mora Renk  terapileriyle seanslar desteklenir.

s13

Uygulamalarımız;

. Alkol üzerinden yapılacak olan frekans silme işlemi uygulanır.

.  Kişilerin ruhsal durumunu destekleyecek olan Renk ve Bach Çiçekleri terapileri ile destek verilir.

. Kişi ruhsal ve fiziksel olarak rahat hissettiği gözlemlenmiştir.

. İlk seans 55 dakika sürer.Sonrasında uygulanacak seanslar 45 dakika sürmektedir.

. Terapi 4 gün ara ile, 4 seans olarak uygulanır.

Yapılan terapi seansları sonrasında alkol isteğinde azalma olduğu veya  isteğin ortadan kalktığı görülmektedir.

Tedavilerde sinyal iletiminin kusursuzluğu, tedavinin etkinliğini belirler. MORA Super Plus’ta kullanılan en üst düzey kalite standartları ve çift kanallı teknoloji, MORA’nın kendine has güçlü etkinliğinin en önemli sebebidir. MORA, biorezonansı bulan ve geliştiren Alman ekibinin ürünüdür ve Mora  gelişmiş biorezonans teknolojisinin uygulandığı özel bir cihazdır.

Kişinin ve ailesinin konuya yaklaşımı,  uzman danışmanla yapılan işbirliği, kişinin alkolden kurtulma konusundaki kararlılığı ve istekliliği, sorunla ilgili sonuca ulaşılmasını kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi için bizi arayınız…


Arşivler