Kilo Kontrolü

                                                                               İştah Kontrolünün Sağlanması ve Besin Bağımlılığına Son…

s14

 

Normalleştirme – Arınma  Programı;

Vücuda yeme ve içme yoluyla giren her besin elektromanyetik frekans yayar. Vücut yaymış olduğu frekanstan dolayı o besinleri tanır ve ister. Bazı besinlerin frekansını daha fazla vücuda sokarak istek arttırılır ve kişi sürekli yemek veya istek halinde olabilir. Biorezonans programı ile; vazgeçemediğiniz gıdalara karşı isteksizlik yaratılmasına ve iştah kesilmesine yardımcı olunur.

Bazı kişilerde şeker, çikolata, cola, kahve, hamur işleri, vs gibi besin gruplarına karşı düşkünlük yeme isteği çok belirgindir. Bu bağımlılık birden fazla yiyecek grubuna karşı da olabilir. Yıllar içinde yiyeceklere karşı bağımlılığı gelişen kişiler kilo verme programlarını takip etmelerine rağmen, çok zor kilo verirler veya verdikleri kiloyu koruyamazlar.  Normalleştirme programımız ile bu tür bağımlılıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olunur. Etki tek seansta bile çok belirgindir. Uygulamanın etkisi bağımlısı olunan besine karşı isteksizlik “yesem de olur, yemesem de” ya da “olsa da olur, olmasa da” ruh hali ile tanımlanabilir. Böylece kişilerde normal istek ve normal yeme hali  sağlanmasına destek verilir.

Kilo sorunu olan kişilerin tükettiği besin grupları incelendiğinde özellikle şeker ve şekerli gıdaların, çikolata ve hamur işlerinin ağırlıklı olduğu sonucuna varılmıştır. Bu kişiler için tek kaşıklık tadımlıklar yeterli olmaz. Onların istedikleri tek bir parça çikolata yerine koca bir paket çikolata yemek isterler. Bazı kişilerde durum  daha farklıdır. Akıllarına geldiği anda o besini mutlaka yemeleri gerekir, yemediklerinde kendilerini eksik hissederler.

Normalleştirme ve arınma programı uygulaması, kişilerin abartılı yeme eğiliminde oldukları besin gruplarına karşı yıllar içinde gelişen bağımlılıktan kurtulmalarını sağlamaya yardımcı olur.  Sonrasında kişilerin, önerilen beslenme programına uyumunun daha kolay olmasına destek verir.

Bağımlısı olunan besin grubuna karşı abartılı yeme  isteği ve o besinin normalden fazla yenmesi zamanla vücut için toksik birikimlere ve istenmeyen sonuçlara neden olur. Bu sonuçlar, metabolizmanın bozulmasına, yavaşlamasına, kilo alımına veya kilo kontrolünün zorlaşmasına neden olur. Amacımız geri alınmayan kiloları kolayca verecek beslenme tarzını uygulama programımız ile desteklemek ve vücudun detoks olmasına yardımcı olmaktır.

 

Biorezonans uygulaması aslında bir tür detoks programıdır.

Biorezonansı, detoks ihtiyacı hissettiğiniz her türlü durumda kullanmak mümkündür.

Sağlıklı yaşam alışkanlıklarının vücut üzerindeki olumlu etkisini artırmak, vücudu arındırmak ya da sağlıklı olma halinin desteklenmesinde kullanılan bu programlar sonrasında gözlemlerimiz ; kişilerde önceden var olan, sık sık tekrarlayan grip, migren, gaz, kaşıntı, egzema, eklem ağrıları gibi şikayetlerin azalması veya bir daha yaşanmaması şeklindedir. Bunu vücudun etkili bir detoks (arınma) dönemi yaşamasıyla açıklayabiliyoruz.

BİOREZONANS UYGULAMALARI ;

  • İştah kesilmesine ve besinlere olan bağımlılığın ortadan kalkmasına yardımcı olur.
  • Duygusal ve Psikolojik dengeye destek verir : Kilo verme girişimlerinin başarısızlığa uğramasının ana sebebi duygusal iniş çıkışlardır. Biorezonans ve COLOR (renk) uygulamalarının duygusal dünyanızda bir rahatlama yaptığını fark edeceksiniz. Vücudunuzdaki enerjinin dengelenmesi, etkisini ilk önce duygusal durumunuz üzerinde görebilirsiniz.
  • Vücut ağrıları varsa yok olmasına ve vücut rahatlamasına yardımcı olur : Kilo verme programında yapılan uygulamaların kas-iskelet sistemi kaynaklı ağrıları azaltacağını şimdiden söyleyebiliriz. COLOR (renk) uygulamasının etkisine inanamayacaksınız
  • Uyku düzeni ve kalitesini arttırmaya destek olur.
  • Kişinin kendini daha enerjik hissetmesine yardımcı olur.
  • KAYBEDİLEN KİLONUN TAMAMI YAĞLARDAN GİTTİĞİ VE GERİ GELMEDİĞİ GÖZLEMLENMİŞTİR: Kişi önceki kilo verme denemelerinde 5 kilo verdiğinde 1 beden incelirken, şimdi yine 5 kilo verdiğinde 2 beden inceldiği görülmektedir.

 

SONUÇ : NEŞENİZİ KAYBETMEDEN KİLO VEREBİLİRSİNİZ…

s15

Bu program ile “iştah” ve “besinlere bağımlılık” normal hale getirilir.

  • İlk seans 70 dakika, sonraki seanslar 45 dakika sürer.
  • Etki ilk seanstan itibaren çok belirgindir. Ancak en az 4 seansta beklenen sonuca ulaşılabilir.
  • Uygulamanın herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.
  • Hissedilen şey, sadece rahatlama ve sakinlik hali olduğu gözlemlenmiştir. 

 

Biorezonans uygulaması, Danışmanlık desteği ve sizin de iş birliğinizle, daha sağlıklı ve daha mutlu bir ruh haliyle beslenme alışkanlıklarınızın düzenlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Böylece problemli yeme alışkanlıklarınızın düzeltilmesine destek verir.

 

Daha fazla bilgi için bizi arayınız…

 

 


Arşivler